Bank360
  • Hitelek
  • Támogatások
  • Bankszámlák
  • Megtakarítások
  • Vállalat
  • Hitelkalkulátor

Bankkereső és ATM kereső 2025

Értékeld a Bank360 kalkulátorát!

5,00 / 1
Hozzám legközelebb
ATM-et

További beállítások

Értékeld a Bank360 kalkulátorát!

5,00 / 1

A keresőben megtalálható pénzügyi szolgáltatók listája

Aegon Biztosító logo
Alfa Biztosító Logo
Allianz Hungária Biztosító
CIB Bank logo
Cofidis Bank logo
ERSTE Bank logo
EUB logó
Generali Biztosító logo
Gránit Bank
Gránit Biztosító logó
Groupama Biztosító logo
K&H Bank logo
MagNet logo
Magyar Bankholding
OTP
Raiffeisen Bank
Signal Iduna Biztosító logo
UniCredit bank logo
Union Biztosító logo

Minden, amit tudni kell a Bankkereső és ATM keresőről

A Bank360.hu ATM és bankkeresőjével néhány kattintással megnézheted, hogy hol tudod leggyorsabban elintézni pénzügyi teendőidet. Kiválaszthatod, hogy a hozzád legközelebb eső ATM-et, bankfiókot vagy biztosítót szeretnéd megtalálni, és mi térképen mutatjuk meg neked, hogy hova tudsz eljutni a leggyorsabban.

A legfontosabb, hogy a keresés csak akkor fog jól működni, ha engedélyezed a helyadatok megosztását. Ha ez megvan, akkor azt kell megadnod, hogy mi alapján szeretnél keresni. Választhatsz, hogy a hozzád legközelebb eső helyet mutassuk meg neked, vagy esetleg irányítószám vagy település szerint keresel valamit. Ezután ki tudod választani, hogy ATM-et, bankfiókot vagy biztosítót szeretnél megtalálni, illetve hogy fontos-e, hogy az adott hely éppen nyitva van-e. 

Ha kifejezetten egy pénzintézetre vagy kíváncsi, akkor a további beállítások résznél ki tudod választani azt a bankot vagy biztosítót, amelyről szeretnél információt találni. Ha fontos számodra az akadálymentesség, vagy kifejezetten olyan ATM-et keresel, ahol készpénzt tudsz befizetni, akkor a szűrést ezek alapján is meg tudod csinálni.

Ha minden beállítással megvagy, akkor már csak egy dolgod maradt: kattints a Mutasd a térképen gombra, és meg fog jelenni a keresett adat - a részletekért kattints a kék ikonra.

Pénzügyi blog

Eső után köpönyeg: balesetek után keressük a biztosítást
2025-11-08

Eső után köpönyeg: balesetek után keressük a biztosítást

A nagyobb nyilvánosságot kapó balesetek után megugorhat az igény a biztosítások iránt, ezt tükrözik az internetes kereséseink is. Az elmúlt hetekben több olyan baleset is történt, amelyekkel napokon át foglalkozott a sajtó, az internetes keresések alapján pedig a következő napokban többen kezdtek el balesetbiztosítás iránt érdeklődni.

Elolvasom
Otthon Start Program: szeptemberben csak néhány százan juthattak el a szerződéskötésig
2025-11-06

Otthon Start Program: szeptemberben csak néhány százan juthattak el a szerződéskötésig

Az egyes bankok által megosztott adatok alapján nagyjából 35,25 millió forint közül mozoghat az Otthon Start Program átlagos hitelösszege.

Elolvasom
 Otthon Start Program: ezek voltak az első két hónap tapasztalatai
2025-11-05

Otthon Start Program: ezek voltak az első két hónap tapasztalatai

A Bank360 által megkérdezett bankok mindegyike rendkívül erős érdeklődésről számolt be az Otthon Start Programmal kapcsolatban.

Elolvasom
2025-11-04
2025-11-04
Lakást veszel vagy adsz el? Ezekre a költségekre is készülj fel!

Az Otthon Start Program a vevőket és az eladókat is megmozgatta az ingatlanpiacon, a kedvezményes hitelnek köszönhetően számos olyan fiatal léphet be a piacra, akik az első saját lakásukat vásárolják meg. Ez nem egyszerű feladat: be kell adniuk a hiteligénylést, emellett olyan egyéb teendők és kiadások elé is állítja őket, amelyek nem kapcsolódnak közvetlenül a hitelhez, de lényegesek. A Bank360 szakértői összegyűjtötték, milyen kiadásokra kell számítani lakásvásárlásnál vagy -eladásnál.

Elolvasom
2025-11-03
2025-11-03
Mindenki az Otthon Startra figyel, miközben a személyi kölcsönöknél dőlnek a rekordok

Július után ismét 100 milliárd forint feletti összegű személyi kölcsönre szerződtek a háztartások 2025. szeptemberben. Idén ez már a második ilyen hónap volt, egyelőre töretlen a népszerűsége a kelendő fogyasztási kölcsönnek. A babaváró hitelből idén még nem fogyott annyi, mint szeptemberben. A Magyar Nemzeti Bank legfrissebb adatait szemlézzük.

Elolvasom
2025-11-03
2025-11-03
Otthon Start Program: nagyobb a füstje, mint a lángja?

Megjelentek a Magyar Nemzeti Bank (MNB) várva várt, szeptemberre vonatkozó jelzáloghitel-piaci adatai.

Elolvasom
2025-11-01
2025-11-01
Melyik banknál lehet legolcsóbban személyi kölcsönt felvenni?

Az elmúlt években jelentősen megemelkedett a magyar háztartások által újonnan felvett személyi hitelek átlagos összege.

Elolvasom