Karrier

Te sem nyugszol bele, hogy gyakran hoznak a magyarok hibás pénzügyi döntéseket, pusztán azért, mert nem ismerik a lehetőségeiket?

Segítenél egy pénzügyileg tudatosabb társadalom építésében?

Ha te is szívvel-lélekkel dolgoznál azon, hogy mindenki a lehető legtöbbet hozza ki a pénzéből, jelentkezz a lenti pozíciók egyikére és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

Te kellesz nekünk!
Junior termékmenedzser

Feladatok

Termékfejlesztés, folyamatok kialakítása

Részvétel új termékkategóriák kialakításában

Pénzügyi tervek kialakítása

Szerződések karbantartása, riportok elkészítése

IT fejlesztőkkel történő kapcsolattartás

Adatbázisok feltöltése

Tesztelés

Elvárások

Főiskolai/egyetemi gazdasági végzettség

Angol nyelvtudás

Minimum 1 éves banki termékfejlesztési tapasztalat

Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség

Kiváló problémamegoldó készség és pro-aktivitás

Analitikus készség

Amit kínálunk

Felelősségteljes feladatok

Magas szintű önállóság

Versenyképes fizetés

Rugalmas munkaidő

Folyamatos tanulás

Ha szeretnéd magad a digitális üzleti világban is kipróbálni, jelentkezz!

Gazdasági újságíró

Feladatok

A Bank360.hu oldalain banki termékekkel és biztosításokkal kapcsolatos tartalom fejlesztése, publikációk, cikkek, elemzések írása

Külső releváns oldalakra tartalom előállítása a partnerekkel egyeztetve (újságcikkek, PR cikkek)

Szerkesztői naptár megtervezése és naprakész kivitelezése

Együttműködés a Bank360 SEO csapattal

Elvárások

Gazdasági újságírói tapasztalat

Kiváló írásbeli kommunikáció magyarul

Háttér anyagok és információk a gazdasági cikkekhez

Rugalmas munkaidő részben otthoni munkavégzéssel

Versenyképes juttatás

Jelentkezés: Küldd el önéletrajzodat az allas@bank360.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével!

bezárás Köszönjük, a választott bank hamarosan keresni fog Téged!
Értékeld a Bank360-at!