Online marketing gurut keresünk!

Technikai SEO szakértőt keres a Bank360

Veres Patrik
2018-05-22 Frissítve: 2022-01-18
1346576

Fintech Startup technikai SEO szakértőt keres

Munkavégzés helye:
Budapest, VI. kerület, Andrássy út

A pozícióról:

Kipróbálnád magad a fintech világában?

Szeretnél jövőbemutató fejlesztéseken dolgozni?

Talpraesett, fiatal, legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkezők önéletrajzát várjuk, akiket motivál egy online cég fejlődésében való részvétel.

Feladatok:

  • A Bank360.hu oldalainak keresőoptimalizálása (technikai, on-page, off-page területen)
  • Organikus forgalom folyamatos monitoringja és elemzése (SEMrush, Google Analytics és Search Console segítségével)
  • IT fejlesztőkkel történő kapcsolattartás, SEO fejlesztések specifikálása
  • Részvétel a Bank360.hu oldal UX fejlesztésében (landing oldalak optimalizációja, A/B tesztelés)

Elvárások:

  • Keresőoptimalizálási tapasztalat (technikai, on-page, off-page területen)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Google Analytics, Google Search Console ismerete alapszinten

Nem elvárás, de örülünk, ha már most ismered:

  • SEMrush, vagy más profi SEO eszköz
  • Yoast SEO
  • Google Analytics, Google Search Console haladó szinten

Amit kínálunk:

  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatás
  • Folyamatos tanulás

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat az allas@bank360.hu e-mail címre.

Promóció

Ne maradj le semmiről, iratkozz fel a hírlevelünkre!

Kapcsolódó cikkek

Help text
Help text
Help text
Help text
Help text
Help text
Help text
Help text
Help text

Születési dátum

bezárás Köszönjük, a választott bank hamarosan keresni fog Téged!
Értékeld a Bank360-at!